Gizlilik ve Güvenlik

 

ankarasanatkirtasiye.com sitesi kullanan tüm kullanıcıların gizliliğini korur ve buna saygı gösterir. Buna bağlı olarak, sizinle ilgili bilgi içeren herhangi bir şey, bu gizlilik politikasında açıklandığı gibi, sizin izniniz olmadan ya da yasal bir yaptırım olmadığı sürece üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

ankarasanatkirtasiye.com gizlilik politikası neleri kapsar?

• Bu gizlilik politikası ankarasanatkirtasiye.com URL’si ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.
• Herhangi bir sitede Kadıoğlu logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’yi kontrol etmeniz ve gerçekten ankarasanatkirtasiye.com’e ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurarak durumu bildiriniz.
• ankarasanatkirtasiye.com’e verdiğiniz bilgiler (üyelik bilgileri, email, fatura adresi, teslimat adresi vs.) yasal yaptırım gerektiren durumlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşılmaz,
• ankarasanatkirtasiye.com’de bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, tarayacınızın (Browser) alt kısmında küçük anahtar ile simgelenen güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarılmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ya da kullanılması mümkün olmamaktadır. SSL sertifikasını doğrulamak, sertifika bilgilerini incelemek için bu küçük anahtar simgesine çift tıklayın. Şifrelenerek sistemlerimize aktarılan bu bilgiler arasında yer alan kredi kartı numarası,son kullanma tarihi,kart tipi ve CVV2 güvenlik numarası kesinlikle şirket personeli tarafından görülememektedir.


ankarasanatkirtasiye.com hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

• Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama siteden alışveriş yapabilmek için üye olmanız veya anonim olarak alışveriş yapabilmek için bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
• Ankarasanatkirtasiye.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.


Haber bülteni nedir?
• Haber bülteni bilgisayarınızın sabit diskinde yer almak için sizden izin isteyen kısa bir metindir. Onaylarsanız tarayıcınız metni küçük bir dosyada bilgisayarınıza ekler. Tarayıcınızı(Browser) haber bülteni için onay vermeden önce size haber verecek şekilde kurduysanız, Ankarasanatkirtasiye.com sizden bilgisayarınıza kurulmuş bir haber bülteni isteyecektir. Burada amaç sepetinize eklemiş olduğunuz ürünleri her zaman hatırlatmak. Bu şekilde , haber bülteni bize sadece önceki bir ankarasanatkirtasiye.com ziyaretçisinin geri döndüğünü söyleyecektir. (E-mail adresinizi veya kim olduğunuzu değil.) Sonra kayıt yoluyla bize bu bilgileri vermek isterseniz, bu sizin seçiminiz sonucu gerçekleşecektir.


Haber bülteni ne yapar?
• ankarasanatkirtasiye.com’de haber bültenilerin kullanımının size sağlayacağı önemli avantajlar vardır. Örneğin, kitapakademi.com’i ziyaretiniz sırasında gezdiğiniz sayfaları ve incelediğiniz ürünleri tutar daha sonrasında ilgi duyduğunuz ürünler ile ilgili haberlerin ve sayfaların karşınıza çıkmasını sağlar. Mağazada gezinirken , alışveriş listenize ürünler ekleyebilir ve birkaç gün sonra almak için tekrar ziyaret ettiğinizde kaldığınız yerden listedekilerle devam edebilirsiniz.

Kişisel bilgilerin güvenliği:
• ankarasanatkirtasiye.com  vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bildirmeniz zorundadır. Bu iki bilgi ürünün size ulaşması aşamasında lojistik firmasına verilir. Kredi Kartı bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.

• ankarasanatkirtasiye.com  hakkınızdaki kişisel bilgileri ancak, mahkeme kararı gibi bir yasal yaptırım sonucu yetkili kurumlara vererek üçüncü şahıslarla paylaşır.

Kullanıcı istekleri/Geri bildirimleri

• ankarasanatkirtasiye.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek ve değerlendirmek için saklar. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İçerik kullanımı
• ankarasanatkirtasiye.com’de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonlar, başka yerlerde yayınlanamaz, kullanılamaz.

Copyright

• Bu sitedeki “ankarasanatkirtasiye.com” tüm materyalde sağlanan yasal haklar ankarasanatkirtasiye.com tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenlerin dışında , hiçbir materyal kopyalanamaz, yeniden üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez , dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.

• Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya , dağıtım, veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, ankarasanatkirtasiye.com’in izni olmadan, buradaki her şeyi diğer sitelere kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter.

Bu tehditle ilgili olarak, acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız, izinsiz kullanımı kopyalama yasaları , ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz anlamına gelir.

Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri ankarasanatkirtasiye.com tarafından zaman zaman güncellenebilir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise ankarasanatkirtasiye.com  sitesinde yer alacak olan uyarılar ve yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verilecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR